درباره ما

استارتاپی بر پایه اینترنت اشیاء


آغاز فعالیت تیم رٌست مانا بر پایه ایده‌ای هوشمندانه در سه خدمت طراحی گلخانه‌هایی دکوراتیو در ابعاد محدود، طراحی فضاهای سبز داخلی، فروش آنلاین گیاهان با قابلیت کنترل از راه دور توسط اپلیکیشن در دی ماه سال ۱۳۹۸ شکل گرفت. هدف اصلی این مجموعه فراهم آوردن رویشی ماندگار با استفاده از سیستم اتوماسیون هوشمند برای گیاهان با شرایط نگه‌داری متفاوت و اقلیم‌های خاص می‌باشد. در این زمینه نیروهای متخصص با استفاده از فناوری‌های نوین، پیوسته در تلاش می‌باشند تا محصولی با کیفیت و کارآمد را متناسب با سلیقه مصرف‌کننده عرضه نمایند. لازم به ذکر است که این مجموعه آماده به همکاری با گروه‌های طراحی و معماری می‌باشد و با تلاشی روز افزون در راه پیاده‌سازی ایده‌های جدید و متفاوت گام برمی‌دارد. در حال حاضر رست‌مانا نمونه اولیه خود را آماده‌سازی نموده است و به ارائه محصول نهایی خود پرداخته است.


سیستم اتوماسیون هوشمند کنترل شرایط نگه‌داری گیاهان


بانک اطلاعاتی معرفی شرایط نگه‌داری انواع گیاهان


ارائه ضمانت
رویش پایدار گیاهان


طراحی منحصر به فرد و متناسب با دکوراسیون داخلی


سیستم اتوماسیون هوشمند
کنترل شرایط نگه‌داری گیاهان

بیشتر با رٌست مانا آشنا شوید


رٌست مانا با تولید گلخانه‌های هوشمند ملی و هوشمندسازی فضاهای سبز داخلی، گامی مؤثر را در جهت تلفیق هنر و طبیعت، با ارئه طراحی و سبکی نوین در دکوراسیون داخلی بر‌می‌دارد.

محل کار ما

تیم رٌست مانا در مجموعه شتابدهی نکسترا فعالیت خود را آغاز نموده است. روحیه کار تیمی و ارتباطات مؤثر در محیط کاری سبب شده است تا شاهد موفقیت‌های چشم‌گیر در زمینه‌های مختلف برای ما فراهم گردد. جذابیت محیط کار و همدلی اعضاء تیم، عاملی بر توسعه کسب و کار ما می‌باشد. در حال حاضر افراد متخصص در حوزه‌های مختلف برای توسعه خدمات و بهبود کیفیت محصولات رست‌مانا در تلاش می‌باشند.

تینا حسن ولی

هم‌بنیان‌گذار و مدیر فنی
کارشناس ارشد مکانیک - طراحی جامدات

ادیبه چوپانی

هم‌بنیان‌گذار و مدیر طراحی
کارشناس ارشد مکانیک - طراحی جامدات

ابوالفضل رحمانی

Full Stack Web Developer
مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار

عرفان اخوان‌ راد

Application Developer
مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار

پویا بیمون کلیمی

سرپرست بخش الکترونیک
مهندسی برق - قدرت

بابک صادقی‌نسب

سرپرست کارگاه ساخت
مهندسی مکانیک - ساخت و تولید