درباره ما

رٌست مانا

استارتاپی بر پایه هوشمندسازی گلخانه‌ها

آغاز فعالیت تیم رٌست مانا بر پایه ایده‌ای هوشمندانه با طراحی گلخانه‌هایی دکوراتیو با ابعاد مینیاتوری و با قابلیت کنترل از راه دور برای فضاهای محدود، در دی ماه سال ۱۳۹۸ شکل گرفت. هدف اصلی این مجموعه فراهم آوردن رویشی ماندگار، برای گیاهان با شرایط نگه‌داری متفاوت و اقلیم‌های خاص می‌باشد. در این زمینه نیروهای متخصص با استفاده از فناوری‌های نوین، پیوسته در تلاش می‌باشند تا محصولی با کیفیت و کارآمد را متناسب با سلیقه مصرف‌کننده عرضه نمایند.لازم به ذکر است که این مجموعه آماده به همکاری با گروه‌های طراحی و معماری می‌باشد و با تلاشی روز افزون در راه پیاده‌سازی ایده‌های جدید و متفاوت گام برمی‌دارد.

هوشمندسازی

هوشمندسازی

سهولت در دسترسی به وضعیت گلخانه از طریق نرم‌افزارهای قابل نصب بر روی تلفن همراه
طراحی منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد

سبکی نوین در طراحی دکوراسیون داخلی به صورت انحصاری و مطابق با سلیقه مصرف‌کننده
کشت محصولات ارگانیک

کشت محصولات ارگانیک

تضمین سلامت فرآورده‌های ارگانیک در گلخانه
تولید محتوا

تولید محتوا

تحقیق و بررسی گونه‌های مختلف گیاهان با رویکرد افزایش سطح آگاهی

رٌست مانا با تولید گلخانه‌های هوشمند ملی، گامی مؤثر را در جهت تلفیق هنر و طبیعت، با ارئه طراحی و سبکی نوین در دکوراسیون داخلی بر‌می‌دارد.

دفتر ما

تیم رٌست مانا در مجموعه شتابدهی نکسترا فعالیت خود را آغاز نمود. روحیه کار تیمی و ارتباطات مؤثر در محیط کاری  سبب شده است تا شاهد موفقیت‌های چشم‌گیر در زمینه‌های مختلف برای ما فراهم گردد. جذابیت محیط کار و همدلی اعضاء تیم، عاملی بر توسعه کسب و کار ما می‌باشد.

اعضای تیم ما

تینا حسن ولی

کارشناس ارشد مکانیک - بنیان‌گذار و مسئول فنی

ادیبه چوپانی

کارشناس ارشد مکانیک - بنیان‌گذار و طراح

عرفان اخوان راد

کارشناس کامپیوتر - سرپرست اندروید

محمد صابر فهیمی

کارشناس مکانیک - مسئول بخش الکترونیک

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر، علاقه‌مندان می‌توانند برای مراجعه حضوری و یا درخواست اعزام تیم مشاور به محل، با ما از طریق ایمیل در تماس باشند.