انواع گیاهان قابل کشت

گیاه برگ سبز

رنگ سبز پیوستگی ژرف با طبیعت داشته و آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده خاطر است. سبزی کامل گیاهان آپارتمانی، هماهنگی بیشتری با رنگ‌های دکوراسیون داخلی منزل دارد. بنابراین گیاهان برگ سبز حس تازگی، طراوت، تعادل و آرامش را به افراد القا می‌کنند.

درختچه

درختچه‌ گونه‌ای از گیاهان با قد کوتاه و بیش از یک تنه‌ی اصلی می‌باشد. درختچه‌ها تحت عنوان عنصری دکوراتیو و حیات‌بخش در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شوند.با توجه به حجم و فضای اشغال شده توسط ریشه، در نظر گرفتن حد فاصل مناسب برای کاشت درختچه‌ها ضروری می‌باشد.

محصولات ارگانیک

هدف رست مانا در زمینه کشت محصولات ارگانیک به صورت خاص حفاظت از دو عنصر اصلی تولید محصول (خاک و آب) و هم‌چنین کاهش میزان آلودگی می‌باشد. به طور کلی محصول ارگانیک کشت و پرورش محصولی عاری از کود شیمیایی، سموم، هورمون‌ها و دستکاری‌های ژنیتیکی می‌باشد.نکته اصلی در پرورش محصولات ارگانیک حفاظت آن‌ها در مقابل باد می‌باشد، بدین منظور کشت محصولات در فضای بسته بازدهی بالاتری داشته است.‌

کاکتوس

هدف رست مانا در زمینه کشت محصولات ارگانیک به صورت خاص حفاظت از دو عنصر اصلی تولید محصول (خاک و آب) و هم‌چنین کاهش میزان آلودگی می‌باشد. به طور کلی محصول ارگانیک کشت و پرورش محصولی عاری از کود شیمیایی، سموم، هورمون‌ها و دستکاری‌های ژنیتیکی می‌باشد. نکته اصلی در پرورش محصولات ارگانیک حفاظت آن‌ها در مقابل باد می‌باشد، بدین منظور کشت محصولات در فضای بسته بازدهی بالاتری داشته است.‌

ساکولنت

ساکولنت‌ها گیاهانی گوشتی و آبدار به شمار می‌آیند که دارای برگ، ریشه و یا ساقه‌های ضخیم می‌باشند. آن‌ها علاوه‌بر ذخیره آب در ایجاد رطوبت درونی بافت‌هایشان نقش مهمی ایفا می‌کنند.با توجه به دمای مناسب نگه‌داری این نوع گیاهان، آن‌ها را به دو گونه سخت و نرم تفکیک می‌کنند. بنابراین رٌست مانا شرایط مناسب با اقلیم خاص هر گیاه را فراهم می‌آورد.